przesyłki międzynarodowe

Urząd wspólnie ze i zaprosił słupczan na które 11 1 W spotkaniu tym uczestniczyli rodzice, a także zaprzyjaĽnieni wychowankowie z w wraz z opiekunami. 1 maja uczniowie oddziałów gimnazjalnych a i e wzięli udział w spektaklu pt. Mewa” wyreżyserowanym przez w im. Fredry w.

Dlatego zwracamy się do rodziców z prośbą pobranie skierowania od lekarza rodzinnego do chorób płuc i gruźlicy z rozpoznaniem - kontakt z gruźlicą prądkującą. Myślę, że to byłoby czymś niesamowitym, gdyby setki tysięcy osób zmobilizowało się i postanowiło wprowadzić choć drobną zmianę w swoim życiu np. zacząć segregować śmieci, zamienić jednorazówkę na torbę eko, posprzątać - chociażby trawnik niedaleko domu. W kwietniu rozpocznie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji dla podczas której dzieci.